Chcete začať podnikať, speňažiť svoje výrobky, alebo si privyrobiť? Program pre duchovných ľudí - online kurz na Program-fenix.sk (kliknite na obrázok)

Program Fénix - podpora spirituálnych ľudí

Napísali ste - po terapii

Z vašich listov - po terapiiPri hĺbkovej terapii - s veľkou podporou anjelských energií - sa dostávame až na koreň problémov a blokov. Po ich vyčistení nastáva zmena, ktorá sa viditeľne odzrkadlí v bežnom živote, resp. v zdravotnom stave človeka. Tu je niekoľko reakcií tých, ktorí si našli čas a poslali mi svoj príbeh. Ďakujem všetkým, ktorí sa podelia so svojimi skúsenosťami. Verím, že pomôžu aj iným rozhodnúť sa.

Spoveď ženy, ktorá pred terapiou u mňa bola u inej pani, ktorá s ňou komunikovala tak, že sa jej rany na duši otvorili viac a pridali sa ďalšie deštrukčné pocity... Prišla ku mne s obavami, či nezažije niečo podobné, keď sa mi zdôverí. Po terapii napísala:
Pani Moniku môžem úprimne odporučiť ako skvelého sprievodcu na ceste sebaspoznávania a práce na sebe. Je to láskavá bytosť plná porozumenia a podpory pri anjelskej terapii. Som jej vďačná za odpúšťací rituál, ktorým má previedla a vďaka ktorému som mohla odhodiť bremena z mojej minulosti. Ten proces bol veľmi očistný, prebehol vďaka pani Monike veľmi hladko a určite stalo za to si ním prejsť. Ešte raz ďakujem, pani Monika.
Veľa úspechov Vám želá Martina

Milá Monika, keď si ma koncom júna sprevádzala mojou terapiou, riešila som traumy z detstva. Dejú sa veci... Asi najväčší "dôkaz" pozitívneho účinku terapie pre mňa bola kontrola na alergológii v októbri. Moje výsledky po testovaní sa výrazne zlepšili. Ak by som to mala vyjadriť v číslach, tak je to možno aj 95%. Moja lekárka nechápala...Ďakujem ešte raz za trpezlivé vedenie počas procesu.
Želám Ti pevné zdravie,
Jana

Milá Monika, veľmi pekne ti ďakujem za tvoje vedenie pri dnešnej terapii. Vyjasnil sa mi zrak, ďakujem za všetko, čo ma v živote stretlo. Vďaka dnešným informáciám som pochopila veľa situácií a súvislostí z minulosti.
Daniela

Mala som asi osem rokov úzkosti a rôzne fóbie. Bála som sa byť sama, odpadnutia, akejkoľvek straty kontroly nad situáciou, chorôb. Častokrát som nechcela odísť z domu, pretože som sa bála, že sa mi niečo stane a nikto mi nepomôže. Bola som tiež veľmi naviazaná na rodičov nechcela som sa veľmi stretávať s rovesníkmi. Bola som u Vás dvakrát, najprv na terapii a potom na anjelských stretnutiach. Odvtedy som vysadila denné antidepresíva (mám ešte jednu tabletku večer z dôvodu nespavosti). Nemám problém byť sama doma, ani cez noc, začala som cvičiť, znova vyhľadávať ľudí, obnovila som priateľstvo s najlepšou kamarátkou, schudla som a už nie som emocionálne závislá od rodičov. Urobila som pokrok, ale chcem sa pohnúť ešte ďalej. Od terapie cítim väčší vnútorný pokoj a viac verím sama sebe. Takže ďakujem a som rada, že prídem znova.
Martina

Monika, tak mi dovoľ aby som sa ešte raz poďakovala Bohu, anjelom, že mi bolo cez Teba umožnené pochopiť a uvidieť tie skutočnosti v živote čo som si nabrala do svojho balíčka na učenie a pochopenie. Som nevýslovne vďačná nielen za seba aj za všetkých čo sa k Tebe dostali a dostanú a môžu svoju dušičku oslobodiť od trápenia - ak sa tak rozhodnú. Monika, to je také neskutočné - povedala by som - až dobrodružstvo, a má to veľa spoločné s mojím povolaním. Ibaže toto si sami režírujeme aj sa sami obsadzujeme do rolí aby sme čím lepšie pochopili to čo máme. A nakoniec, ak to zvládneme, nám hádam aj zatlieskajú tie svetelné bytôstky, ktoré nám tak vďačne pomáhajú. Tak vďaka.
Dada

Milá Monika,
je mi veľkou cťou, že som Vás mohla spoznať osobne. Na ten deň budem ešte dlho spomínať (samozrejme len v tom najlepšom). Ste proste neskutočne úžasná osoba, inteligentná, sčítaná, energetická, proste odniesla som si od Vás neskutočnú energiu, a kľud v duši. To, ako ste dokázali moju duševnú pohodu a auru dať do poriadku, Vám chodí odo mňa obrovské Ďakujem! Veľmi Vás obdivujem, ste pre mňa niečo ako anjel v ľudskej podobe.
MP

...prišla som domov v poriadku, unavená, ale spokojná a šťastná. Nevedela som, čo mám očakávať alebo čo má čaká, no naše sedenie bolo niečo neopísateľné, oslobodzujúce, povzbudivé...Ďakujem, že ste mi umožnili vidieť a stretnúť sa s dušou kamarátky, mne sa to nedarilo...Ďakujem, že ste vniesla do mojej duše kľud a mier a aj vedomie, že všetko, čo sa okolo mňa deje je v poriadku a že si to všetko iba nenamýšľam. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem a želám pekný deň.
Lenka

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede nájdete v listárni TU.

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

* povinné polia

Po odoslaní vašich údajov dostanete email do svojej pošty, v ktorom nájdete link na potvrdenie vášho rozhodnutia. Prosím klinite naň a následne zaškrtnite políčko: Súhlasím so zasielaním noviniek (newlsettra). Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím - cez odkaz v pätičke každej správy.

Ďalšie projekty

MonikaJ.sk

Eshop Monikaj.sk
TopKoucing.sk

TopKoucing.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM